ThinkPad T495 – notebook z mocnym procesorem Ryzen 5 Pro

Jeżeli szukając notebooka kierujesz się jego mocą, to twoje oczy powinny zwrócić się na Lenovo ThinkPad T495 który wyposażony został w potężny procesor AMD Ryzen 5 Pro

Jeżeli szukając notebooka kierujesz się jego mocą, to twoje oczy powinny zwrócić się na Lenovo ThinkPad T495 który wyposażony został w potężny procesor AMD Ryzen 5 Pro.

Lenovo ThinkPad T495 – mocny i funkcjonalny notebook

Lenovo ThinkPad T495 to urządzenie skierowane głównie do klientów biznesowych, którzy od komputera oczekują wysokiej wydajności i efektywności w działaniu.

Jeżeli szukając notebooka kierujesz się jego mocą, to twoje oczy powinny zwrócić się na Lenovo ThinkPad T495 który wyposażony został w potężny procesor AMD Ryzen 5 ProDzięki umieszczeniu w urządzeniu takich podzespołów jak mocny procesor AMD Ryzen 5 Pro 3500U, także RX Vega 8 iGPU (https://www.amd.com/pl/products/apu/amd-ryzen-5-3500u). Za szybkie działanie laptopa odpowiedzialny jest również szybki dysk SSD SATA o pojemności 256 GB, a także SSD PCIe do 1 TB. Producent zdecydował się ponadto na wyposażenie notebooka w 16 GB pamięci RAM DDR4 z możliwością rozbudowy do 32 GB .

Jeżeli chodzi o wyświetlacz, to Lenovo ThinkPad T495 wyposażony został w matrycę o przekątnej ekranu 14-cali wykonanej w technologii IPS. Rozdzielczość ekranu to standardowe 1920 x 1080 pikseli pozwalające cieszyć się obrazem Full HD.

Lenovo ThinkPad T495 – długodystansowy mocarz

Lenovo pomyślało również o osobach, które z urządzenia mają zamiar korzystać poza biurem czy domem i zaimplementowało w ThinkPadzie T495 baterię pozwalającą na pracę aż do  14,9 godzin na jednym ładowaniu. Ładowanie jest przy okazji szybkie, dzięki zastosowaniu przez producenta funkcji RapidCharge.

Będąc już przy temacie pracy poza pomieszczeniem, warto zwrócić uwagę na to, że Lenovo ThinkPad T495 jest laptopem stosunkowo lekki, a jego waga całkowita wynosi 1,54 kg. Dodatkowo urządzenie posiada kamerę o rozdzielczości 720p oraz cechujące się wysoką jakością dźwięku głośniki.

Praca na urządzeniu jest dodatkowo bardzo przyjemna nie tylko ze względu na wysokiej klasy podzespoły, ale również dzięki wygodnej klawiaturze posiadającej funkcję podświetlania. Duży gładzik również sprawia, że manewrowanie i wykonywanie operacji na laptopie jest wygodne.

 

Obraz z psref.lenovo.com