ThinkPad P14s: kompaktowa stacja robocza z TN i 6 rdzeniami

Bezawaryjność, szybkość działania i możliwość przetwarzania ogromnej ilości danych w jednym momencie to tylko niektóre z mocnych cech Thinkpada P14s

Energooszczędny, z matrycą TN i 6 rdzeniami na pokładzie. Taka właśnie jest 14-calowa stacja robocza od Lenovo zapowiedziana na 2 kwartał roku 2020. Najnowszy model jest gotowy sprostać najbardziej wymagającym zadaniom pod względem mocy obliczeniowej nawet w długiej, wielogodzinnej podróży. Dowiedz się, jakie korzyści możesz czerpać kupując najnowszego Lenovo ThinkPad P14s.

Wyposaż się w urządzenie klasy premium i pokonaj przeciwności losu

Bezawaryjność, szybkość działania i możliwość przetwarzania ogromnej ilości danych w jednym momencie to tylko niektóre z mocnych cech Thinkpada P14s

Bezawaryjność, szybkość działania i możliwość przetwarzania ogromnej ilości danych w jednym momencie to tylko niektóre z mocnych cech Thinkpada P14s. W tym modelu mamy do czynienia z ponadstandardowym wyposażeniem, którego jakość przekracza oczekiwania wielu użytkowników komputerów stacjonarnych.

Moc wynikająca ze specyfikacji przedstawionego modelu jest wręcz nieograniczona. Wewnątrz konstrukcji znalazł się procesor Intel Core posiadający od 4 do 6 rdzeni, karta graficzna NVIDIA Quadro P520 (2 GB VRAM) oraz dysk SSD o pojemności maks. 2 TB. Pamięć operacyjna urządzenia może wynieść do 32 GB (DDR4 2666 MHz). Z siecią połączymy się za pośrednictwem karty sieciowej Wi-Fi 6 AX. Przekątna ekranu 14″ wyświetla obraz w jakości Full HD (1920 x 1080 px) na matowej matrycy. Całość zasilana jest baterią litowo-jonową, dając do 14 godzin pracy.

Z perspektywy biznesowej, od samej specyfikacji, niemniej ważna jest kwestia zabezpieczeń. Lenovo ThinkPad P14s umożliwia nam dyskretne logowanie online z użyciem FIDO, dTPM 2.0 oraz czytnika linii papilarnych (match-on-chip). Dodatkowo skorzystamy z zasłonki kamerki ThinkShutter oraz wykorzystamy gniazdo linki Kensington. Istnieje opcja logowania się z użyciem wizerunku własnej twarzy przez Windows Hello, przy użyciu kamerki na podczerwień. Dostępne jest też wsparcie dla kart inteligentnych.

Biznes zdjęcie utworzone przez pressfoto - pl.freepik.com