Nowoczesny notebook Dell Latitude 7410

Zaprojektowany z myślą o biznesie Dell Latitude 7410 sprawi, że Twoja praca będzie wyglądać zupełnie inaczej

Zaprojektowany z myślą o biznesie Dell Latitude 7410 sprawi, że Twoja praca będzie wyglądać zupełnie inaczej. Wszystko za sprawą 14-calowego ekranu oraz wysokiej wydajności i wbudowanej sztucznej inteligencji. Przystępna cena w połączeniu z wysoką jakością urządzenia zadowoli każdego wymagającego użytkownika. 

Dlaczego właśnie Dell Latitude 7410?

Zaprojektowany z myślą o biznesie Dell Latitude 7410 sprawi, że Twoja praca będzie wyglądać zupełnie inaczejJest to komputer, który uczy się Twoich sposobów pracy, tworząc spersonalizowane funkcje, które ułatwią Tobie posługiwanie się urządzeniem oraz sprawią, że czas spędzony przy nim będzie o wiele przyjemniejszy. Ciekawą funkcją jest zainstalowany czujnik zbliżeniowy, który wykrywa kiedy korzystasz z komputera. Dzięki temu nie potrzebujesz wpisywać hasła, ponieważ system sam się odblokuje oraz zablokuje kiedy odejdziesz od laptopa, chroniąc w ten sposób pliki i dokumenty. Pomocna jest przy tym kamera z osłoną prywatności oraz funkcja SafeScreen, która zabezpiecza ekran przed wzrokiem niepożądanych osób.

Dell Latitude 7410 posiada także wydajną baterię (http://www.laptopy-dla-biznesu.pl/2020/07/budowa-laptopa-biznesowego/), którą możesz naładować już w przeciągu 20 minut do poziomu 35% lub godziny, osiągając 80% mocy. W przypadku braku możliwości podłączenia ładowania sztuczna inteligencja zoptymalizuje pracę urządzenia, wyłączając niepotrzebne funkcje, wydłużając w ten sposób czas użytkowania.

Oprócz zastosowaniu nowoczesnych technologii Dell Latitude 7410 to także styl i funkcjonalność charakteryzująca się nowoczesną klawiaturą, większym touchpadem lub opcją 2w1, dzięki której szybko zamienisz swój komputer w tablet.

Dane techniczne:

  • system operacyjny Windows 10
  • możliwość wyboru tradycyjnego notebooka lub z ekranem dotykowym
  • pamięć 4,8,16 lub 32 GB
  • Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm
  • Microsoft Office Professional 2019
  • roczna subskrypcja pakietu Office 365 Business
  • roczna subskrypcja pakietu Office 365 Business Premium
  • oprogramowanie zabezpieczające
  • porty umożliwiające podłączenie kilku urządzeń.

Dell Latitude 7410 został stworzony właśnie z myślą o Tobie.

Ludzie zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com