Nowoczesny design i uniwersalny charakter – Dell Vostro 5401

Dell Vostro 5401 to sprzęt o elastycznym charakterze, jednakże dzięki zastosowaniu procesorów Intel Ice Lake, które odznaczają się wydajnością oraz energooszczędnością, laptop odnajdzie się w przypadku pracy biurowej.

Notebook Dell Vostro 5401 to uniwersalne urządzenie (http://www.mk-notebook.pl/dell-vostro-5401-jedna-z-lepszych-opcji/), które doskonale odnajdzie się zarówno w zastosowaniach domowych, jak również pozwoli na wydajną pracę o biurowym charakterze. 

Dell Vostro 5401 to sprzęt o elastycznym charakterze, jednakże dzięki zastosowaniu procesorów Intel Ice Lake, które odznaczają się wydajnością oraz energooszczędnością, laptop odnajdzie się w przypadku pracy biurowej.Dzięki zastosowaniu podzespołów zoptymalizowanych pod kątem uniwersalności laptopa inżynierom firmy Dell udało się uzyskać balans pomiędzy jakością i wydajnością.

Uniwersalny laptop Dell Vostro 5401 z energooszczędnym procesorem Intel Core 10. Generacji

Model ten to konstrukcja o trwałym charakterze, którego obudowa wykonana została z aluminium. Dodatkowo producent chwali się, że Dell Vostro 5401 pomyślnie zaliczył 14 różnych testów klasy wojskowej.

Wszystko to w połączeniu z kompaktowym charakterem urządzenia istotnie wpływa na mobilny charakter urządzenia, które sprawdzi się jako narzędzie pracy w podróży.

Na uwagę zasługuje również 14-calowy wyświetlacz, który dostarcza dobrze odwzorowanych barw oraz pozwala na komfortową pracę.

Stylowy i wytrzymały – Dell Vostro 5401

Dell Vostro 5401 to sprzęt o elastycznym charakterze, jednakże dzięki zastosowaniu procesorów Intel Ice Lake, które odznaczają się wydajnością oraz energooszczędnością, laptop odnajdzie się w przypadku pracy biurowej.

Obsługa programów użytkowych, czy jednoczesne otwarcie kilku kart w przeglądarce internetowej nie robi na urządzeniu wrażenia, a praca pozostaje płynna, tym samym nie wywołując frustracji.

Na komfort pracy istotnie wpływa również inteligentny system chłodzenia urządzenia. Zaimplementowane przez firmę Dell rozwiązania uczą się tego, w jaki sposób użytkownik korzysta z notebooka, aby dostosować pracę wentylatorów.

Wszystko to powoduje, że Dell Vostro 5401 pozostaje niemalże bezgłośny w trakcie wykonywania zadań.

Dodatkowym atutem jest niska cena, w której otrzymujemy laptop o dobrej ergonomii pracy pozwalający na wykonywanie codziennych obowiązków. 

Miłość - zdjęcie utworzone przez marymarkevich - pl.freepik.com