Lenovo ThinkPad X13 – kompaktowy ultrabook z długim czasem pracy baterii

Lenovo ThinkPad X13 stanowi rezultat polityki marki, która od jakiegoś czasu postanowiła odświeżyć całą linię modeli ThinkPad

Lenovo ThinkPad X13 stanowi rezultat polityki marki, która od jakiegoś czasu postanowiła odświeżyć całą linię modeli ThinkPad. W konsekwencji na rynku pojawiły się odświeżone klasyczne ultrabooki, przy okazji zyskując nowe nazewnictwo, które ma ułatwić nawigowanie między poszczególnymi modelami.

Lenovo ThinkPad X13 z procesorami Intel Comet Lake 10. Generacji

Lenovo ThinkPad X13 stanowi rezultat polityki marki, która od jakiegoś czasu postanowiła odświeżyć całą linię modeli ThinkPadW przypadku Lenovo ThinkPad X13 mamy do czynienia z urządzeniem wyposażonym w wyświetlacz o przekątnej 13,3-cala oferujący wyświetlanie obrazu w rozdzielczości Full HD. Opcjonalnie urządzenie nabyć możemy wraz z ekranem dotykowym.

Pod obudową znajdziemy m.in. procesor Intel Comet Lake 10. Generacji, który zapewnia wysoką wydajność, tym samym pozwalając na sprawną obsługę systemu.

Nowością jest tutaj zaimplementowanie przez firmę Lenovo procesorów AMD Ryzen Pro 4000. Dzięki temu klienci decydujący się na taki wariant zyskują jednocześnie zintegrowany układ graficzny Radeon Vega.

Lenovo ThinkPad X13 – długa żywotność baterii i kompaktowe wymiary

Solidność urządzeń z rodziny ThinkPad stanowi element, który chińska firma często podkreśla. Podobnie jest, jeśli chodzi o Lenovo ThinkPad X13 oferujący dobry stosunek ceny do otrzymanej jakości.

Dużym plusem są również wymiary notebooka, a jego całkowita waga, która wynosi zaledwie około 1,3 kg i pozwala na bezproblemowe przemieszczanie się z urządzeniem.

Długi czas pracy na baterii to kolejna z wyróżniających ten model cech, a sam producent standardowo oferuje również szereg zabezpieczeń mających chronić naszą prywatność.

Lenovo ThinkPad X13 oferuje zadowalającą wydajność działania podczas pracy, a także jakościowe wykonanie, które możemy nabyć za przyzwoitą cenę (http://www.laptopiarnia.org/lenovo-thinkpad-x13-yoga-co-warto-wiedziec-o-tym-ultrabooku/).

Odświeżony ultrabook Lenovo z powodzeniem sprawdzi się w biurze, jako narzędzie codziennej pracy, które za sprawą nowoczesnych podzespołów zapewni komfort i wydajność.

Biznes zdjęcie utworzone przez prostooleh - pl.freepik.com