Lenovo ThinkPad P14s: potężna, czternastocalowa stacja robocza

Lenovo ThinkPad P14s to mobilna stacja robocza, która sprawi, że przez całą dobę będziemy mogli swobodnie działać, komunikować się i przede wszystkim robić to w sposób w 100% bezpieczny

Jako inżynierowie, projektanci i profesjonaliści musimy dbać o to, aby pod ręką mieć cały czas dostęp do komputera o ponadprzeciętnych parametrach. Lenovo ThinkPad P14s to mobilna stacja robocza, która sprawi, że przez całą dobę będziemy mogli swobodnie działać, komunikować się i przede wszystkim robić to w sposób w 100% bezpieczny.

Czternastocalowa stacja robocza dla najbardziej wymagających

Lenovo ThinkPad P14s to mobilna stacja robocza, która sprawi, że przez całą dobę będziemy mogli swobodnie działać, komunikować się i przede wszystkim robić to w sposób w 100% bezpiecznyNa świecie istnieje mnóstwo branż, w których trudno o chwilę wytchnienia. Animatorzy, osoby przeprowadzające badania naukowe czy montażyści, nie mogą pod żadnym względem oszczędzać na niezawodności zakupowanych rozwiązań. Czternastocalowa stacja robocza ThinkPad P14s dostarcza wydajność i bezawaryjność, o jakie nierzadko trudno w tradycyjnych komputerach stacjonarnych. Urządzenie działające w systemie Windows 10 Pro posiada szereg wysoce zoptymalizowanych podzespołów. Ich lista nie jest długa, aczkolwiek dla wielu będzie imponująca:

  • procesor: Intel Core i7-10510U (4 rdzenie) lub i7-10610U (4 rdzenie) lub i7-10810U (6 rdzeni),
  • pamięć operacyjna: od 16 do 32 GB DDR4 2666 MHz (w wersji P14 bez s do 128 GB),
  • karta graficzna: NVIDIA Quadro P520 (2 GB VRAM)
  • dysk twardy: SSD PCIe do 2 TB,
  • ekran: 14-calowy, rozdzielczość FHD, matryca matowa.

Lenovo ma w zwyczaju prezentować się obiecująco w kwestii łączności i peryferiów. Ze stacją roboczą ThinkPad P14s otrzymujemy 4 porty USB (w tym typu C oraz 3.0), 1 port HDMI, złącze stacji dokującej. Z siecią możemy połączyć się za pośrednictwem WLAN (Wi-Fi 6 AX), Bluetooth oraz karty sieciowej 10/100/1000.

Komunikacyjnie mamy pełen zestaw udogodnień – kamerkę 0,92 MPix na podczerwień, wbudowany mikrofon oraz 2 głośniki. Skorzystamy z wejścia mikrofonowego oraz słuchawkowego. Klawiatura jest podświetlana, a zamiast myszki otrzymujemy touchpad oraz trackpoint.

Biznes zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com