Laptop dla wymagajacych, czyli EliteBook 855 G7 od HP

Seria prestiżowych modeli biznesowych laptopów EliteBook cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem

Seria prestiżowych modeli biznesowych laptopów EliteBook cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Odświeżona linia oferuje nowoczesne i wydajne notebooki skierowane do wymagającego użytkownika biznesowego. Elegancka obudowa w połączeniu z podzespołami pozwalającymi na dynamiczną pracę sprawia, że urządzenia z rodziny EliteBook stanowią jedne z najchętniej wybieranych na rynku. HP EliteBook 855 G7 jest odświeżoną wersją zaawansowanego laptopa biznesowego, zapewniając płynność i komfort codziennej pracy. Elegancki wygląd podkreśla charakter urządzenia, a zaimplementowane podzespoły, w tym procesor AMD Ryzen 4000, pozwalają na obsługę wymagających aplikacji.

Moc i elegancja – HP EliteBook 855 G7

Seria prestiżowych modeli biznesowych laptopów EliteBook cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem

HP EliteBook 855 G7 z www.kuzniewski.pl siódmej generacji pod obudową kryje energooszczędny i niezwykle wydajny procesor AMD Ryzen 4000, który odpowiada za sprawną i efektywną pracę systemu. 15,6-calowa konstrukcja wyposażona została również w szybki dysk SSD o pojemności do 1 TB w najwyższej konfiguracji oraz do 32 GB RAM. Równie interesująco laptop prezentuje się od strony obsługi graficznej, za którą odpowiada układ AMD Radeon Vega 7.

Wysoka wydajność i długi czas pracy na baterii

W przypadku HP EliteBook 855 G7 mamy do czynienia z urządzeniem wyposażonym w atrakcyjny ekran IPS o rozdzielczości Full HD bądź 4K Ultra HD w wersji bezdotykowej lub też, w wersji dotykowej z matrycą wyświetlającą obraz w rozdzielczości Full HD. Mocną stroną EliteBooka 855 G7 jest długi czas pracy na baterii, co pozwala urządzeniu zwiększyć swoją mobilność. Jeśli chodzi o wymiary, to laptop HP wypada dobrze i prezentuje wagę na poziomie 1.70 kg przy wymiarach 359.7 x 233.8 x 19.2 mm. Dzięki aluminiowej obudowie użytkownik nie musi martwić się o ewentualne uszkodzenia komputera, gdyż wytrzymałość jest jedną z jego wielu zalet.

Biznes zdjęcie autorstwa master1305 - pl.freepik.com